Falco Sedací souprava Zoja U

Sedací souprava Zoja je velice oblíbeným modelem a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Spojuje 2 důležité prvky, které... více informací »
Falco Sedací souprava Zoja U
Značka: Falco
53 900 Kč
DO OBCHODU »
Sedací souprava Zoja je velice oblíbeným modelem a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Spojuje 2 důležité prvky, které...

Sedací souprava Zoja je velice oblíbeným modelem a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Spojuje 2 důležité prvky, které nesmí chybět žádné sedací soupravě. Jsou to pohodlí a praktičnost.
Praktickou stránkou této sedací soupravy je možnost rozložení pro příležitostné přespání návštěvy a nepostradatelný úložný prostor, který využijete např.na lůžkoviny. Na výplň sedáku je použitá nejkvalitnější sendvičová výplň a opěrky zad mají luxusní silikonovou výplň. Tato kombinace zajišťuje komfort a pohodlí při sezení.
Sedací souprava je potažena látkou nové generace Amarilo, vyráběnou v Belgii. Je celočalouněná, takže je vhodná i k umístění do prostoru. Látka Amarilo má vynikající vlastnosti jako jsou např. vysoká otěruvzdornost, odolnost proti zašpinění, výborně se čistí a udržuje, což jistě ocení hlavně v rodinách s malými dětmi. Je příjemná na dotek a v neposlední řadě má krásný vzhled.
Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně. Sedací souprava bude dodána v potahové látce, která je vyobrazena na úvodní fotografii. V doplňkových fotografiích jsou vyobrazeny další možné odstíny.
Rozměry: 195x318x195 cm, výška 90 cm, výška sedu 46 cm, hloubka sedu 55 cmPlocha pro spaní: 110×250 cm

Designový výrobek jde koupit zrovna tu na našich stránkách zařazený v kategorii do tvaru u! Nyní můžete koupit ještě další výrobky z této populární sekce za nejlepší ceny. Oblíbená značka Falco může nabídnout skvělé výrobky Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více! U nás v nabídce totiž najdete další kousky od značky Falco. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý produkt Falco Sedací souprava Zoja U od dodavatele s dlouholetou historií Falco máte možnost sehnat právě nyní za akční cenu! Nyní za akční cenu 53 900 Kč.