Falco Sedací souprava Wiliam L

Sedací souprava Wiliam je vyrobena v nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru. Spojuje v sobě 2 důležité prvky,... více informací »
Falco Sedací souprava Wiliam L
Značka: Falco
29 713 Kč
DO OBCHODU »
Sedací souprava Wiliam je vyrobena v nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru. Spojuje v sobě 2 důležité prvky,...

Sedací souprava Wiliam je vyrobena v nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru. Spojuje v sobě 2 důležité prvky, které nesmí chybět žádné sedací soupravě. Jsou to pohodlí a praktičnost.
Praktickou stránkou této sedací soupravy je možnost rozložení pro příležitostné přespání návštěvy a nepostradatelný úložný prostor. Výplň sedáků tvoří kvalitní PUR pěna v kombinaci s vlnitými pružinami. Pohodlí při odpočinku zvyšují polohovací opěrky, které si můžete nastavit tak, aby pro vás sezení bylo co nejpohodlnější.
Sedací souprava je potažena elegantní látkou.
Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Vzorek látky, ve které bude sedací souprava dodána, je vyobrazen v doplňkových fotografiích.
Doplňující informace:

Úložný prostor:
ANO
Výška:
96 cm

Výška sedu:
42 cm
Hloubka:
202 cm

Šířka:
270 cm
Záruka:
2 roky

Rozkládací:
ANO
Plocha pro rozložení:
127×203 cm

Tento kvalitní produkt Falco Sedací souprava Wiliam je dostupný mimo jiné tady u nás v sekci rohové! Nyní koupíte podobné produkty z naší kategorie za zcela nejnižší cenu.

Tento unikátní produkt Falco Sedací souprava Wiliam L od dodavatele kvalitních produktů Falco snadno najdete momentálně v naši nabídce trvale výhodně. Aktuálně v akci za 29 713 Kč.