Falco Sedací souprava Trendy UNI Inari 26/Eko hnědá

Rohová sedací souprava Trendy je vyrobena v jednoduchém nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru. Její předností... více informací »
Falco Sedací souprava Trendy UNI Inari 26/Eko hnědá
Značka: Falco
19 027 Kč
DO OBCHODU »
Rohová sedací souprava Trendy je vyrobena v jednoduchém nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru. Její předností...

Rohová sedací souprava Trendy je vyrobena v jednoduchém nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru. Její předností je pohodlí, praktičnost a univerzální použití. Můžete si ji podle potřeby sestavit jako levou nebo pravou, což je výhoda při zařizování obývacího pokoje.
Pohodlí při sezení zajišťuje kombinace 2 druhů pružin (vlnovité+bonell) s kvalitní PUR pěnou. Praktickou stránkou sedací soupravy je úložný prostor a možnost rozložení k občasnému přespání.
Sedací souprava Trendy je potažena kvalitní látkou, která je doplněna EKO kůží. 

Tento kvalitní a žádaný produkt můžete dostat pohodlně tady na našem webu v rubrice rohové. Nyní pořídíte nové kusy z této populární sekce za skvělou cenu!

Žádaný produkt Falco Sedací souprava Trendy UNI Inari 26/Eko hnědá s pečetí kvality od značky Falco jednoduše najdete u nás nyní za skvělou cenu! Nabídka již od 19 027 Kč.