Falco Sedací souprava Tomáš – UNI Orinoko 96

Tomáš je moderní rohová sedací souprava s nadčasovým designem. Její předností je pohodlí, praktičnost a univerzální... více informací »
Falco Sedací souprava Tomáš - UNI Orinoko 96
Značka: Falco
16 835 Kč
DO OBCHODU »
Tomáš je moderní rohová sedací souprava s nadčasovým designem. Její předností je pohodlí, praktičnost a univerzální...

Tomáš je moderní rohová sedací souprava s nadčasovým designem. Její předností je pohodlí, praktičnost a univerzální použití. Můžete si ji podle potřeby sestavit jako levou nebo pravou, což je výhoda při zařizování obývacího pokoje. Nemusíte přemýšlet do jakého rohu postavíte sedací soupravu, jednoduše ji podle potřeby přizpůsobíte. Pohodlí při sezení zajišťuje kombinace pružin faliste s kvalitní PUR pěnou a velké opěrné polštáře, které jsou odnímatelné, takže si je můžete přizpůsobit svým potřebám. Praktickou stránkou sedací soupravy je úložný prostor a možnost rozložení k občasnému přespání Vaší návštěvy. Sedací souprava je potažena látkou jednobarevnou látkou a v nabídce najdete více barevných variant. V ceně sedací soupravy jsou 3 velké opěrné polštáře. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Tento nejprodávanější produkt dostanete bez problémů na stránkách v kategorii rohové. Vyberte si zlevněné zboží ve zmíněné rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu! Oblíbený výrobce Falco má v nabídce kvalitní zboží

Tento kvalitní a levný kus Falco Sedací souprava Tomáš - UNI Orinoko 96 od výrobce se zárukou kvality Falco snadno můžete najít momentálně v naši nabídce výhodně! Aktuálně v akci za 16 835 Kč.