Falco Sedací souprava Tomáš – UNI Inari 96

Tomáš je moderní rohová sedací souprava s nadčasovým designem. Její předností je pohodlí, praktičnost a univerzální... více informací »
Falco Sedací souprava Tomáš - UNI Inari 96
Značka: Falco
16 835 Kč
DO OBCHODU »
Tomáš je moderní rohová sedací souprava s nadčasovým designem. Její předností je pohodlí, praktičnost a univerzální...

Tomáš je moderní rohová sedací souprava s nadčasovým designem. Její předností je pohodlí, praktičnost a univerzální použití. Můžete si ji podle potřeby sestavit jako levou nebo pravou, což je výhoda při zařizování obývacího pokoje. Nemusíte přemýšlet do jakého rohu postavíte sedací soupravu, jednoduše ji podle potřeby přizpůsobíte. Pohodlí při sezení zajišťuje kombinace pružin faliste s kvalitní PUR pěnou a velké opěrné polštáře, které jsou odnímatelné, takže si je můžete přizpůsobit svým potřebám. Praktickou stránkou sedací soupravy je úložný prostor a možnost rozložení k občasnému přespání Vaší návštěvy. Sedací souprava je potažena látkou jednobarevnou látkou a v nabídce najdete více barevných variant. V ceně sedací soupravy jsou 3 velké opěrné polštáře. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.


Tento kvalitní a žádaný produkt Falco Sedací souprava Tomáš – UNI Inari 96 dostanete aktuálně tady na webu v populární rubrice rohové. Nyní můžete získat vyjímečné výrobky z této populární rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží od dodavatele Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento velmi oblíbený výrobek Falco Sedací souprava Tomáš - UNI Inari 96 od výrobce s dobrým jménem Falco jde získat aktuálně za super cenu. Nyní můžete mít za 16 835 Kč.