Falco Sedací souprava Tomáš Spirit

Tomáš je moderní rohová sedací souprava s nadčasovým designem. Její předností je pohodlí, praktičnost a univerzální... více informací »
Falco Sedací souprava Tomáš Spirit
Značka: Falco
16 835 Kč
DO OBCHODU »
Tomáš je moderní rohová sedací souprava s nadčasovým designem. Její předností je pohodlí, praktičnost a univerzální...

Tomáš je moderní rohová sedací souprava s nadčasovým designem. Její předností je pohodlí, praktičnost a univerzální použití. Můžete si ji podle potřeby sestavit jako levou nebo pravou. Nemusíte přemýšlet do jakého rohu postavíte sedací soupravu, jednoduše ji podle potřeby přizpůsobíte.
Pohodlí při sezení zajišťuje kombinace pružin faliste s kvalitní PUR pěnou a velké opěrné polštáře, které jsou odnímatelné, takže si je můžete přizpůsobit svým potřebám. Praktickou stránkou sedací soupravy je úložný prostor a možnost rozložení k občasnému přespání Vaší návštěvy.
Sedací souprava je potažena látkou jednobarevnou látkou. V ceně sedací soupravy jsou 3 velké opěrné polštáře. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Hmotnost:
101 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
85 cm
Výška sedu:
44 cm

Délka:
230 cm
Hloubka:
155 cm

Záruka:
2 roky
Rozkládací:
ANO

Plocha pro rozložení:
137×200 cm

Velmi žádaný kus Falco Sedací souprava Tomáš získáte právě teď tady u nás v rubrice rohové! Nyní získáte ostatní výrobky ve zmíněné kategorii za báječnou cenu! Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás taky další kvalitní kousky značky Falco. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Falco vás a vaše blízké obohatí o kvalitní zboží. Udělejte radost sami sobě.

Kvalitní a velmi žádaný kus Falco Sedací souprava Tomáš Spirit od výrobce s mnohaletou tradicí Falco snadno získáte tady teď právě extra výhodně! Výhodně teď u nás za 16 835 Kč.