Falco Sedací souprava Tomáš

Tomáš je moderní rohová sedací souprava s nadčasovým designem. Její předností je pohodlí, praktičnost a univerzální... více informací »
Falco Sedací souprava Tomáš
Značka: Falco
16 835 Kč
DO OBCHODU »
Tomáš je moderní rohová sedací souprava s nadčasovým designem. Její předností je pohodlí, praktičnost a univerzální...

Tomáš je moderní rohová sedací souprava s nadčasovým designem. Její předností je pohodlí, praktičnost a univerzální použití. Můžete si ji podle potřeby sestavit jako levou nebo pravou.
Pohodlí při sezení zajišťuje kombinace pružin faliste s kvalitní PUR pěnou a velké opěrné polštáře, které jsou odnímatelné, takže si je můžete přizpůsobit svým potřebám. Praktickou stránkou sedací soupravy je úložný prostor a možnost rozložení k občasnému přespání Vaší návštěvy.
Sedací souprava je potažena látkou jednobarevnou látkou.
V ceně sedací soupravy jsou 3 velké opěrné polštáře. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.
Zobrazení barev produktu na fotografii se může nepatrně lišit od skutečnosti.

Tento unikátní výrobek Falco Sedací souprava Tomáš je k sehnání právě zde na webu zařazený v kategorii rohové. Nyní pořídíte ještě jiné výrobky ve zmíněné rubrice v akci! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce také další vybrané produkty značky Falco. Najdete je níže na této stránce.

Tento neodolatelný produkt Falco Sedací souprava Tomáš od skvělé a známé značky Falco můžete nakoupit aktuálně na našich stránkách za výhodné peníze! Cena již od 16 835 Kč.