Falco Sedací souprava Tamarin sv. – LEVÁ

Rohová sedací souprava Tamarin je díky své jednoduché linii vhodná do každého interiéru. Zajímavým prvkem je neobvyklé... více informací »
Falco Sedací souprava Tamarin sv. - LEVÁ
Značka: Falco
27 704 Kč
DO OBCHODU »
Rohová sedací souprava Tamarin je díky své jednoduché linii vhodná do každého interiéru. Zajímavým prvkem je neobvyklé...

Rohová sedací souprava Tamarin je díky své jednoduché linii vhodná do každého interiéru. Zajímavým prvkem je neobvyklé prošití sedacích částí a bílý lemující proužek, který sedačce dodává nádech elegance. Sedací souprava je rozkládácí a má také praktický úložný prostor. Výplň sedáku tvoří kombinace pružin faliste a kvalitní PUR pěny. Tuto sedačku nabízíme v několika barevných variantách. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Tento neodolatelný produkt Falco Sedací souprava Tamarin sv. – LEVÁ jde pořídit právě zde tady a teď na našich stránkách v populární rubrice rohové! Nyní si můžete pořídit ještě ostatní produkty ve zmíněné rubrice za parádní cenu.

Nejprodávanější produkt Falco Sedací souprava Tamarin sv. - LEVÁ od výrobce se zárukou kvality Falco pohodlně získáte právě teď u nás až neuvěřitelně levně! Produkt nakoupíte teď u nás za 27 704 Kč.