Falco Sedací souprava Tamarin – PRAVÁ

Rohová sedací souprava Tamarin je díky své jednoduché linii vhodná do každého interiéru. Zajímavým prvkem je neobvyklé... více informací »
Falco Sedací souprava Tamarin  - PRAVÁ
Značka: Falco
27 704 Kč
DO OBCHODU »
Rohová sedací souprava Tamarin je díky své jednoduché linii vhodná do každého interiéru. Zajímavým prvkem je neobvyklé...

Rohová sedací souprava Tamarin je díky své jednoduché linii vhodná do každého interiéru. Zajímavým prvkem je neobvyklé prošití sedacích částí a bílý lemující proužek, který sedačce dodává nádech elegance. Sedací souprava je rozkládácí a má také praktický úložný prostor. Výplň sedáku tvoří kombinace pružin faliste a kvalitní PUR pěny. Tuto sedačku nabízíme v několika barevných variantách. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.


Velmi žádaný produkt Falco Sedací souprava Tamarin – PRAVÁ jde pořídit rovnou na našem webu umístěný v kategorii rohové! Nyní můžete koupit ještě další produkty z naší rubriky ve výhodné akci! Dodavatel Falco vám může nabídnout velmi kvalitní sortiment. Udělejte si radost.

Tento akční a ve slevě produkt Falco Sedací souprava Tamarin - PRAVÁ od výrobce Falco je k dostání momentálně na webu za příznivou cenu! Akční cena od 27 704 Kč.