Falco Sedací souprava Soft U pravá Inari 91/Madryt 1100

Sedací souprava Soft je velmi pohodlná a praktická. Bude elegantní dominantou Vašeho obývacího pokoje a stane se příjemným... více informací »
Falco Sedací souprava Soft U pravá Inari 91/Madryt 1100
Značka: Falco
34 401 Kč
DO OBCHODU »
Sedací souprava Soft je velmi pohodlná a praktická. Bude elegantní dominantou Vašeho obývacího pokoje a stane se příjemným...

Sedací souprava Soft je velmi pohodlná a praktická. Bude elegantní dominantou Vašeho obývacího pokoje a stane se příjemným centrem odpočinku a posezení s rodinou i přáteli.
Praktickou stránku zajišťuje možnost rozložení a 2 úložné prostory. Jednoduchým rozkladem vznikne lůžko vhodné k příležitostnému spaní. Pohodlí při sezení zajišťuje výplň sedáků, kterou tvoří kombinace vlnitých pružin s kvalitní PUR pěnou. Při odpočinku nebo sledování televize Vám zvýší pohodlí polohovací opěrky hlavy.
Sedací souprava je potažena kvalitní látkou, která je zkombinovaná s EKO kůží černé barvy. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně. Celkové rozměry: 201x335x175 cm/v. 87-101 cm

Kvalitní a žádaný produkt Falco Sedací souprava Soft U pravá jde koupit právě zde na webu umístěný v sekci do tvaru u. Nyní si můžete koupit jiné produkty z naší rubriky ve slevě!

Oblíbený a kvalitní produkt Falco Sedací souprava Soft U pravá Inari 91/Madryt 1100 od kvalitní značky Falco snadno můžete pořídit aktuálně na webu skutečně výhodně! Nyní získáte od 34 401 Kč.