Falco Sedací souprava Petra F+1+1+2T

Sedací souprava Petra je stále velmi oblíbeným klasickým modelem sedací soupravy v provedení 3F+1+1. Je velmi pohodlná a zároveň... více informací »
Falco Sedací souprava Petra F+1+1+2T
Značka: Falco
24 811 Kč
DO OBCHODU »
Sedací souprava Petra je stále velmi oblíbeným klasickým modelem sedací soupravy v provedení 3F+1+1. Je velmi pohodlná a zároveň...

Sedací souprava Petra je stále velmi oblíbeným klasickým modelem sedací soupravy v provedení 3F+1+1.
Je velmi pohodlná a zároveň praktická. Sedací souprava je rozkládací a samozřejmostí je i úložný prostor. Jednoduchým rozkladem pomocí systému „klik klak“ vznikne lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy.
Pohodlí při sezení poskytuje kvalitní výplň sedáků a vysoká opěrka zad. Sedací souprava je potažena kvalitní látkou, v kombinaci barev „tón v tónu“.
Výplň sedáku tvoří vlnité hadovité pružiny + PUR pěna.
Cena sedací soupravy je uvedena za rozkládací trojsed, dvě křesla a 2 taburety.
Zobrazení barev potahové látky a dřeva na fotografii se může nepatrně od skutečnosti lišit.
Rozměry:trojsed dl.220 cm, hl.95 cm, v.92 cmkřeslo š.82 cm, hl.90 cm, v.105 cmplocha pro spaní 123×186 cm


Exkluzivní výrobek Falco Sedací souprava Petra je k dispozici již dnes tady na našem webu v rubrice sedací soupravy 3 1 1. Nyní pořídíte unikátní produkty z naší sekce za výhodné peníze. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás taky více produktů od výrobce Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt Falco Sedací souprava Petra F+1+1+2T od top značky Falco máte možnost sehnat u nás za super peníze. Pouze nyní za 24 811 Kč.