Falco Sedací souprava Pamela Inari 96/Soft 11 – LEVÁ

Rohová sedací souprava Pamela je vyrobená v jednoduchém nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru. Sedací souprava... více informací »
Falco Sedací souprava Pamela Inari 96/Soft 11 - LEVÁ
Značka: Falco
17 018 Kč
DO OBCHODU »
Rohová sedací souprava Pamela je vyrobená v jednoduchém nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru. Sedací souprava...

Rohová sedací souprava Pamela je vyrobená v jednoduchém nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru. Sedací souprava nabízí pohodlí při odpočinku, sledování televize, nebo posezení s rodinou či přáteli. Výplň sedáku tvoří pružiny faliste v kombinaci s PUR pěnou. Praktickou stránku sedací soupravy zajišťuje možnost rozložení k občasnému přespání návštěvy a samozřejmostí je i úložný prostor na přikrývky. Součástí sedací soupravy jsou 3 velké opěrné a 2 malé dekorační polštáře. Sedací souprava je potažena látkou v kombinaci s EKO kůží. V nabídce více barevných variant a v levém i pravém provedení. K sedací soupravě si můžete dokoupit křeslo, které také najdete v naší nabídce. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.


Tento neodolatelný produkt Falco Sedací souprava Pamela Inari 96/Soft 11 – LEVÁ lze zakoupit bezstarostně tu na našich stránkách ve známé kategorii rohové! Nyní můžete koupit ještě jiné zboží z této známé kategorie za nejnižší cenu! Věhlasná značka Falco dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní zboží. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Tento oblíbený výrobek Falco Sedací souprava Pamela Inari 96/Soft 11 - LEVÁ od spolehlivého výrobce Falco pořídíte právě teď v naší nabídce za zcela nejnižší cenu! Nyní za 17 018 Kč.