Falco Sedací souprava Pamela Inari 91/D4 – PRAVÁ

Rohová sedací souprava Pamela je vyrobená v jednoduchém nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru. Sedací souprava... více informací »
Falco Sedací souprava Pamela Inari 91/D4 - PRAVÁ
Značka: Falco
17 018 Kč
DO OBCHODU »
Rohová sedací souprava Pamela je vyrobená v jednoduchém nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru. Sedací souprava...

Rohová sedací souprava Pamela je vyrobená v jednoduchém nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru. Sedací souprava nabízí pohodlí při odpočinku, sledování televize, nebo posezení s rodinou či přáteli. Výplň sedáku tvoří pružiny faliste v kombinaci s PUR pěnou. Praktickou stránku sedací soupravy zajišťuje možnost rozložení k občasnému přespání návštěvy a samozřejmostí je i úložný prostor na přikrývky. Součástí sedací soupravy jsou 3 velké opěrné a 2 malé dekorační polštáře. Sedací souprava je potažena látkou v kombinaci s EKO kůží. V nabídce více barevných variant a v levém i pravém provedení. K sedací soupravě si můžete dokoupit křeslo, které také najdete v naší nabídce. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Hodně prodávaný kousek Falco Sedací souprava Pamela Inari 91/D4 – PRAVÁ jde sehnat bezstarostně tady na našem webu v populární kategorii rohové! Najděte si akční produkty ve zmíněné rubrice za parádní cenu! U nás toho najdete mnohem více, podívejte se také na více produktů od značky Falco. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Známá značka Falco vám nabízí velmi kvalitní zboží. Nové kousky každý den!

Často hledaný výrobek Falco Sedací souprava Pamela Inari 91/D4 - PRAVÁ od předního výrobce Falco snadno můžete získat zrovna dnes za zcela nejnižší cenu. Nyní pořídíte za 17 018 Kč.