Falco Sedací souprava Pamela Inari 26/Soft 24 – LEVÁ

Rohová sedací souprava Pamela je vyrobená v jednoduchém nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru. Sedací souprava... více informací »
Falco Sedací souprava Pamela Inari 26/Soft 24 - LEVÁ
Značka: Falco
17 018 Kč
DO OBCHODU »
Rohová sedací souprava Pamela je vyrobená v jednoduchém nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru. Sedací souprava...

Rohová sedací souprava Pamela je vyrobená v jednoduchém nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru. Sedací souprava nabízí pohodlí při odpočinku, sledování televize, nebo posezení s rodinou či přáteli. Výplň sedáku tvoří pružiny faliste v kombinaci s PUR pěnou. Praktickou stránku sedací soupravy zajišťuje možnost rozložení k občasnému přespání návštěvy a samozřejmostí je i úložný prostor na přikrývky. Součástí sedací soupravy jsou 3 velké opěrné a 2 malé dekorační polštáře. Sedací souprava je potažena látkou v kombinaci s EKO kůží. V nabídce více barevných variant a v levém i pravém provedení. K sedací soupravě si můžete dokoupit křeslo, které také najdete v naší nabídce. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Tento designový výrobek najdete snadno tady a teď na našem webu umístěný v rubrice rohové. Získejte podobné produkty ze zmíněné rubriky za nejnižší cenu! Věhlasná značka Falco dodává špičkové výrobky.

Tento velmi oblíbený produkt Falco Sedací souprava Pamela Inari 26/Soft 24 - LEVÁ od značky Falco je k získání u nás nyní opravdu levně. Nabídky již od 17 018 Kč.