Falco Sedací souprava Oskar P Aston 16/Santiago 96

Sedací souprava Oskar je vyrobena v jednoduchém nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru. Sedací souprava je... více informací »
Falco Sedací souprava Oskar P Aston 16/Santiago 96
Značka: Falco
36 380 Kč
DO OBCHODU »
Sedací souprava Oskar je vyrobena v jednoduchém nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru. Sedací souprava je...

Sedací souprava Oskar je vyrobena v jednoduchém nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru.
Sedací souprava je rozkládací a má praktický úložný prostor. Pohodlí při sezení zajišťují pružiny faliste s kvalitní PUR pěnou. Jednoduchým rozkladem vznikne lůžko vhodné k příležitostnému spaní.
Sedací souprava je potažena kvalitní látkou v kombinaci s EKO kůží a je celočalouněná, takže ji můžete umístit i do prostoru.
V ceně sedací soupravy je taburet, který můžete uschovat v područi a 2 malé polštářky. Ostatní vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně. Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit.

Hmotnost:
160 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
75 cm
Výška sedu:
37 cm

Výška opěráku:
40 cm
Šířka:
290 cm

Délka:
177 cm
Hloubka sedu:
66 cm

Záruka:
2 roky
Rozkládací:
ANO

Plocha pro rozložení:
130×210 cm

Hodně žádaný produkt Falco Sedací souprava Oskar P Aston 16/Santiago jde nakoupit právě teď tu umístěný v kategorii rohové. Získejte ostatní produkty z této známé rubriky na pár kliknutí. To není vše, u nás vám nabízíme více! Mrkněte také na další vybrané produkty značky Falco. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční produkt Falco Sedací souprava Oskar P Aston 16/Santiago 96 s osvědčenou značkou Falco máte možnost získat právě teď za nejnižší cenu. Aktuálně za 36 380 Kč.