Falco Sedací souprava Oskar P Aston 12/Santiago 96

Sedací souprava Oskar je vyrobena v jednoduchém nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru. Sedací souprava je... více informací »
Falco Sedací souprava Oskar P Aston 12/Santiago 96
Značka: Falco
36 380 Kč
DO OBCHODU »
Sedací souprava Oskar je vyrobena v jednoduchém nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru. Sedací souprava je...

Sedací souprava Oskar je vyrobena v jednoduchém nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru.
Sedací souprava je rozkládací a má praktický úložný prostor. Pohodlí při sezení zajišťují pružiny faliste s kvalitní PUR pěnou. Jednoduchým rozkladem vznikne lůžko vhodné k příležitostnému spaní.
Sedací souprava je potažena kvalitní látkou v kombinaci s EKO kůží a je celočalouněná, takže ji můžete umístit i do prostoru.
V ceně sedací soupravy je taburet, který můžete uschovat v područi a 2 malé polštářky. Ostatní vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně. Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit.

Hmotnost:
160 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
75 cm
Výška sedu:
37 cm

Výška opěráku:
40 cm
Šířka:
290 cm

Délka:
177 cm
Hloubka sedu:
66 cm

Záruka:
2 roky
Rozkládací:
ANO

Plocha pro rozložení:
130×210 cm


Často hledaný výrobek Falco Sedací souprava Oskar P Aston 12/Santiago 96 naleznete bez obtíží na stránkách zařazený v sekci rohové. Nyní můžete koupit akční produkty z této populární kategorie za super ceny! To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás další skvělé produkty značky Falco. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Falco vám může nabídnout vysoce kvalitní sortiment Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Vynikající produkt Falco Sedací souprava Oskar P Aston 12/Santiago 96 od výrobce s mnohaletou tradicí Falco seženete v naší internetové nabídce trvale výhodně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 36 380 Kč.