Falco Sedací souprava Norway UNI

Sedací souprava Norway je vyrobena v jednoduché elegantní linii, které se hodí do moderního i klasického interiéru. Její velkou... více informací »
Falco Sedací souprava Norway UNI
Značka: Falco
23 518 Kč
DO OBCHODU »
Sedací souprava Norway je vyrobena v jednoduché elegantní linii, které se hodí do moderního i klasického interiéru. Její velkou...

Sedací souprava Norway je vyrobena v jednoduché elegantní linii, které se hodí do moderního i klasického interiéru. Její velkou předností univerzální použití. Tzn. že si ji můžete podle potřeby sestavit jako levou nebo pravou stranu. Jednoduše si ji podle potřeby přizpůsobíte.
Sedací souprava je rozkládací. Jednoduchým rozložením pomocí automatu vytvoříte dostatečně velké lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy. Samozřejmostí je i praktický úložný prostor, který můžete využít např. na lůžkoviny.
Sedací souprava je potažena kvalitní látkou. Výplň sedáků tvoří kombinace vlnitých pružin s kvalitní HR pěnou. Pro pohodlí při sezení a odpočinku je sedací souprava vybavena polohovacími opěrkami hlavy.
Cena je uvedena jen za rohovou sedací soupravu. Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit.

Hmotnost:
140 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
85-100 cm
Výška sedu:
43 cm

Výška područe:
55 cm
Šířka:
235 cm

Délka:
170 cm
Záruka:
2 roky

Rozkládací:
ANO
Plocha pro rozložení:
130×200 cm

Tento žádaný produkt Falco Sedací souprava Norway dostanete právě zde na webu v kategorii rohové! Najděte si parádní kousky z této známé rubriky za výhodné peníze! Tím ale však naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více. Mrkněte na další prověřené kousky značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Přední výrobce Falco vás obohatí o špičkové výrobky

Unikátní a žádaný kousek Falco Sedací souprava Norway UNI značky Falco máte možnost sehnat právě zde výhodně! Nyní pořídíte za super cenu 23 518 Kč.