Falco Sedací souprava Norway UNI

Sedací souprava Norway je vyrobena v jednoduché elegantní linii, které se hodí do moderního i klasického interiéru. Její velkou... více informací »
Falco Sedací souprava Norway UNI
Značka: Falco
23 518 Kč
DO OBCHODU »
Sedací souprava Norway je vyrobena v jednoduché elegantní linii, které se hodí do moderního i klasického interiéru. Její velkou...

Sedací souprava Norway je vyrobena v jednoduché elegantní linii, které se hodí do moderního i klasického interiéru. Její velkou předností univerzální použití. Tzn. že si ji můžete podle potřeby sestavit jako levou nebo pravou stranu. Jednoduše si ji podle potřeby přizpůsobíte.
Sedací souprava je rozkládací. Jednoduchým rozložením pomocí automatu vytvoříte dostatečně velké lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy. Samozřejmostí je i praktický úložný prostor, který můžete využít např. na lůžkoviny.
Sedací souprava je potažena kvalitní látkou. Výplň sedáků tvoří kombinace vlnitých pružin s kvalitní HR pěnou. Pro pohodlí při sezení a odpočinku je sedací souprava vybavena polohovacími opěrkami hlavy.
Cena je uvedena jen za rohovou sedací soupravu. Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit.

Hmotnost:
140 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
85-100 cm
Výška sedu:
43 cm

Výška područe:
55 cm
Šířka:
235 cm

Délka:
170 cm
Záruka:
2 roky

Rozkládací:
ANO
Plocha pro rozložení:
130×200 cm

Levný kousek Falco Sedací souprava Norway UNI najdete pohodlně tady u nás ve známé sekci rohové. Připravili jsme pro vás podobné kousky z této oblíbené kategorie za nejnižší cenu! To ovšem není všechno, máme toho více! Mrkněte na více kousků značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární značka Falco má na skladě vynikající produkty.

Diskontní produkt Falco Sedací souprava Norway UNI od známého výrobce Falco lze sehnat již dnes pořád výhodně. Ve skvělé akci za 23 518 Kč.