Falco Sedací souprava Norway UNI 2F-R-2U

Sedací souprava Norway je vyrobena v jednoduchém elegantním designu, který se hodí do všech interiérů. Její velkou předností je... více informací »
Falco Sedací souprava Norway UNI 2F-R-2U
Značka: Falco
32 103 Kč
DO OBCHODU »
Sedací souprava Norway je vyrobena v jednoduchém elegantním designu, který se hodí do všech interiérů. Její velkou předností je...

Sedací souprava Norway je vyrobena v jednoduchém elegantním designu, který se hodí do všech interiérů.
Její velkou předností je univerzální možnost sestavení. Tzn. že podle potřeby můžete mít levou nebo pravou stranu, což je výhoda při zařizování obývacího pokoje. Nemusíte přemýšlet do jakého rohu sedací soupravu postavíte a jednoduše si ji podle potřeby přizpůsobíte.
Sedací souprava je rozkládací. Jednoduchým rozložením vytvoříte dostatečně velké lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy. Samozřejmostí je i praktický úložný prostor, který můžete využít např. na lůžkoviny.
Sedací souprava je potažena kvalitní látkou. Výplň sedáků tvoří kombinace vlnitých pružin s kvalitní HR pěnou. Pro pohodlí při sezení a odpočinku, je sedací souprava vybavena polohovacími opěrkami hlavy.
Cena je uvedena za rohovou sedací soupravu. Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit.

Hmotnost:
180 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
85-100 cm
Výška sedu:
43 cm

Výška područe:
55 cm
Šířka:
250 cm

Délka:
250 cm
Záruka:
2 roky

Rozkládací:
ANO
Plocha pro rozložení:
130×190 cm


Exkluzivní produkt můžete koupit taky tu na našich stránkách v rubrice rohové. Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty z této populární sekce z pohodlí domova! Tato značka Falco vám představuje skvělé produkty. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! To však není všechno, u nás nabízíme více! U nás v nabídce totiž najdete další zboží od značky Falco. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní kus Falco Sedací souprava Norway UNI 2F-R-2U od společnosti se zárukou kvality Falco snadno naleznete právě dnes ve výhodné akci. Výhodně za skvělou cenu 32 103 Kč.