Falco Sedací souprava Norway UNI 2F-R-2U-1

Sedací souprava Norway je vyrobena v jednoduchém elegantním designu, který se hodí do všech interiérů. Její velkou předností... více informací »
Falco Sedací souprava Norway UNI 2F-R-2U-1
Značka: Falco
37 446 Kč
DO OBCHODU »
Sedací souprava Norway je vyrobena v jednoduchém elegantním designu, který se hodí do všech interiérů. Její velkou předností...

Sedací souprava Norway je vyrobena v jednoduchém elegantním designu, který se hodí do všech interiérů.
Její velkou předností univerzální možnost sestavení. Tzn. že podle potřeby můžete mít levou nebo pravou stranu, což je výhoda při zařizování obývacího pokoje. Nemusíte přemýšlet do jakého rohu sedací soupravu postavíte a jednoduše si ji podle potřeby přizpůsobíte.
Sedací souprava je rozkládací. Jednoduchým rozložením vytvoříte dostatečně velké lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy. Samozřejmostí je i praktický úložný prostor, který můžete využít např. na lůžkoviny.
Sedací souprava je potažena kvalitní látkou. Výplň sedáků tvoří kombinace vlnitých pružin s kvalitní HR pěnou. Pro pohodlí při sezení a odpočinku, je sedací souprava vybavena polohovacími opěrkami hlavy.
Cena je uvedena za rohovou sedací soupravu. Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit.

Hmotnost:
230 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
85-100 cm
Výška sedu:
43 cm

Výška područe:
55 cm
Šířka:
315 cm

Délka:
250 cm
Záruka:
2 roky

Rozkládací:
ANO
Plocha pro rozložení:
130×190 cm

Oblíbený produkt jde sehnat rovněž tady a teď na našem webu zařazený v sekci rohové. Nyní můžete koupit vyjímečné produkty ze zmíněné rubriky za super ceny! V očích zákazníků populární výrobce Falco poskytuje vynikající sortiment Máme toho více, máme v nabídce další prověřené produkty od dodavatele Falco. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený výrobek Falco Sedací souprava Norway UNI 2F-R-2U-1 od našeho výrobce Falco pohodlně nakoupíte nyní za příznivou cenu! Aktuálně za 37 446 Kč.