Falco Sedací souprava Norway UNI 2F-R-1

Sedací souprava Norway je vyrobena v jednoduchém elegantním designu, který se hodí do všech interiérů. Její velkou předností... více informací »
Falco Sedací souprava Norway UNI 2F-R-1
Značka: Falco
29 119 Kč
DO OBCHODU »
Sedací souprava Norway je vyrobena v jednoduchém elegantním designu, který se hodí do všech interiérů. Její velkou předností...

Sedací souprava Norway je vyrobena v jednoduchém elegantním designu, který se hodí do všech interiérů.
Její velkou předností univerzální možnost sestavení. Tzn. že podle potřeby můžete mít levou nebo pravou stranu, což je výhoda při zařizování obývacího pokoje. Nemusíte přemýšlet do jakého rohu sedací soupravu postavíte a jednoduše si ji podle potřeby přizpůsobíte.
Sedací souprava je rozkládací. Jednoduchým rozložením vytvoříte dostatečně velké lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy. Sedací souprava je potažena kvalitní látkou. Výplň sedáků tvoří kombinace vlnitých pružin s kvalitní HR pěnou. Pro pohodlí při sezení a odpočinku, je sedací souprava vybavena polohovacími opěrkami hlavy.
Cena je uvedena za rohovou sedací soupravu. Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit.

Hmotnost:
160 kg
Úložný prostor:
NE

Výška:
85-100 cm
Výška sedu:
43 cm

Výška područe:
55 cm
Šířka:
250 cm

Délka:
200 cm
Záruka:
2 roky

Rozkládací:
ANO
Plocha pro rozložení:
130×190 cm

Velmi žádaný produkt Falco Sedací souprava Norway jde získat bezstarostně na stránkách v populární sekci rohové. Nyní najdete oblíbené produkty ve zmiňované kategorii za parádní cenu. Přední výrobce Falco svým zákazníkům dodává skvělé produkty Náš sortiment je ale široký, podívejte se také na další produkty od dodavatele Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento diskontní kus Falco Sedací souprava Norway UNI 2F-R-1 od společnosti s výborným jménem Falco pohodlně pořídíte v naší online nabídce téměř zdarma. Na našich stránkách za 29 119 Kč.