Falco Sedací souprava Norway UNI 2F-R-1

Sedací souprava Norway je vyrobena v jednoduchém elegantním designu, který se hodí do všech interiérů. Její velkou předností... více informací »
Falco Sedací souprava Norway UNI 2F-R-1
Značka: Falco
29 119 Kč
DO OBCHODU »
Sedací souprava Norway je vyrobena v jednoduchém elegantním designu, který se hodí do všech interiérů. Její velkou předností...

Sedací souprava Norway je vyrobena v jednoduchém elegantním designu, který se hodí do všech interiérů.
Její velkou předností univerzální možnost sestavení. Tzn. že podle potřeby můžete mít levou nebo pravou stranu, což je výhoda při zařizování obývacího pokoje. Nemusíte přemýšlet do jakého rohu sedací soupravu postavíte a jednoduše si ji podle potřeby přizpůsobíte.
Sedací souprava je rozkládací. Jednoduchým rozložením vytvoříte dostatečně velké lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy. Sedací souprava je potažena kvalitní látkou. Výplň sedáků tvoří kombinace vlnitých pružin s kvalitní HR pěnou. Pro pohodlí při sezení a odpočinku, je sedací souprava vybavena polohovacími opěrkami hlavy.
Cena je uvedena za rohovou sedací soupravu. Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit.

Hmotnost:
160 kg
Úložný prostor:
NE

Výška:
85-100 cm
Výška sedu:
43 cm

Výška područe:
55 cm
Šířka:
250 cm

Délka:
200 cm
Záruka:
2 roky

Rozkládací:
ANO
Plocha pro rozložení:
130×190 cm


Designový kousek Falco Sedací souprava Norway UNI 2F-R-1 můžete získat ještě tu na našich stránkách v kategorii rohové. Máme pro vás ostatní produkty z této populární rubriky v bezva akci. To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. U nás totiž najdete další skvělé kousky od dodavatele Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Falco nabízí vysoce kvalitní sortiment Nové kousky každý den.

Tento levný produkt Falco Sedací souprava Norway UNI 2F-R-1 od skvělé značky Falco najdete v aktuální nabídce za parádní cenu! Momentálně v akci za 29 119 Kč.