Falco Sedací souprava Norway UNI 1-2F-OTO

Sedací souprava Norway je vyrobena v jednoduchém elegantním designu, který se hodí do všech interiérů. Její velkou předností... více informací »
Falco Sedací souprava Norway UNI 1-2F-OTO
Značka: Falco
28 861 Kč
DO OBCHODU »
Sedací souprava Norway je vyrobena v jednoduchém elegantním designu, který se hodí do všech interiérů. Její velkou předností...

Sedací souprava Norway je vyrobena v jednoduchém elegantním designu, který se hodí do všech interiérů.
Její velkou předností univerzální možnost sestavení. Tzn. že podle potřeby můžete mít levou nebo pravou stranu, což je výhoda při zařizování obývacího pokoje. Nemusíte přemýšlet do jakého rohu sedací soupravu postavíte a jednoduše si ji podle potřeby přizpůsobíte.
Sedací souprava je rozkládací. Jednoduchým rozložením vytvoříte dostatečně velké lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy. Samozřejmostí je i praktický úložný prostor, který můžete využít např. na lůžkoviny.
Sedací souprava je potažena kvalitní látkou. Výplň sedáků tvoří kombinace vlnitých pružin s kvalitní HR pěnou. Pro pohodlí při sezení a odpočinku je sedací souprava vybavena polohovacími opěrkami hlavy.
Cena je uvedena za rohovou sedací soupravu. Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit.

Hmotnost:
190 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
85-100 cm
Výška sedu:
43 cm

Výška područe:
55 cm
Šířka:
305 cm

Délka:
170 cm
Záruka:
2 roky

Rozkládací:
ANO
Plocha pro rozložení:
130×200 cm


Vysoce kvalitní produkt Falco Sedací souprava Norway můžete sehnat bez obtíží na stránkách umístěný v sekci rohové. Nyní můžete najít parádní produkty ve zmiňované sekci za výhodnou cenu. Tato značka Falco vám nabízí prvotřídní výrobky. To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce ovšem další kvalitní produkty od dodavatele Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený produkt Falco Sedací souprava Norway UNI 1-2F-OTO značky Falco můžete sehnat tady a teď výhodně. Stojí teď u nás 28 861 Kč.