Falco Sedací souprava Nadia – bílá

Sedací souprava Nadia vyniká svým elegantním vzhledem a praktičností. Je rozkládací a úložný prostor najdete jak v pohovce, tak... více informací »
Falco Sedací souprava Nadia - bílá
Značka: Falco
52 059 Kč
DO OBCHODU »
Sedací souprava Nadia vyniká svým elegantním vzhledem a praktičností. Je rozkládací a úložný prostor najdete jak v pohovce, tak...

Sedací souprava Nadia vyniká svým elegantním vzhledem a praktičností. Je rozkládací a úložný prostor najdete jak v pohovce, tak v obou křeslech. Jednoduchým rozkladem vynikne lůžko k příležitostnému přespání. Výplň sedáků tvoří pružiny bonell s kvalitní PUR pěnou. Tato kombinace zajistí velmi pohodlné sezení. V ceně pohovky jsou 2 výškově nastavitelné opěrky hlavy, které podtrhnou komfort sezení. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.rozměry pohovky: v.96 cm, hl.90 cm, d.190 cmrozměry křesla: v.96 cm, hl.87 cm, š.104 cm


Tento designový produkt můžete koupit nyní tu na našich stránkách ve známé kategorii sedací soupravy 3 1 1! Máme pro vás zcela nové zboží z naší rubriky za zcela nejnižší cenu! U nás vám nabízíme více, podívejte se taky na další zboží od značky Falco. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný kus Falco Sedací souprava Nadia - bílá od známé značky Falco naleznete v naší aktuální nabídce za nejnižší cenu. Akční cena 52 059 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,