Falco Sedací souprava Miksar P Malmo 81

Sedací souprava Miksar s taburetem zdarma je vyrobena v nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru. Spojuje v sobě 2... více informací »
Falco Sedací souprava Miksar P Malmo 81
Značka: Falco
32 270 Kč
DO OBCHODU »
Sedací souprava Miksar s taburetem zdarma je vyrobena v nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru. Spojuje v sobě 2...

Sedací souprava Miksar s taburetem zdarma je vyrobena v nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru. Spojuje v sobě 2 důležité prvky, které nesmí chybět žádné sedací soupravě. Jsou to pohodlí a praktičnost.
Praktickou stránkou této sedací soupravy je možnost rozložení pro příležitostné přespání návštěvy a nepostradatelný úložný prostor, který využijete např. na lůžkoviny. Výplň sedáků tvoří kombinace pružin s kvalitní PUR pěnou. Toto spojení zaručuje pohodlí při odpočinku či posezení s rodinou a přáteli.
Sedací souprava je potažena kvalitní čalounickou látkou. Záda sedací soupravy jsou začalouněná, takže ji můžete umístit i do prostoru. Vzorek látky, ve které bude sedací souprava dodána, je vyobrazen v doplňkových fotografiích.
Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Doplňkové informace:

Hmotnost:
150 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
88 cm
Výška sedu:
44 cm

Výška područe:
55 cm
Výška opěráku:
46 cm

Šířka:
270 cm
Délka:
167 cm

Šířka područe:
16 cm
Hloubka sedu:
57 cm

Záruka:
2 roky
Rozkládací:
ANO

Plocha pro rozložení:
125×220 cm

Často hledaný produkt Falco Sedací souprava Miksar můžete pořídit bezprostředně tady a teď na našich stránkách v sekci rohové! Pořiďte si další výrobky ze zmíněné sekce za internetové ceny. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás najdete další kvalitní kousky značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento kvalitní a žádaný produkt Falco Sedací souprava Miksar P Malmo 81 od spolehlivého výrobce Falco získáte tady teď za parádní cenu! Právě nyní za 32 270 Kč.