Falco Sedací souprava Mexicana Inari 100 – LEVÁ

Elegantní rohová sedací souprava Mexicana je rozkládací a má také praktický úložný prostor. Jednoduchým rozložením vznikne... více informací »
Falco Sedací souprava Mexicana Inari 100  - LEVÁ
Značka: Falco
28 769 Kč
DO OBCHODU »
Elegantní rohová sedací souprava Mexicana je rozkládací a má také praktický úložný prostor. Jednoduchým rozložením vznikne...

Elegantní rohová sedací souprava Mexicana je rozkládací a má také praktický úložný prostor. Jednoduchým rozložením vznikne dostatečně velké lůžko vhodné k příležitostnému spaní. Výplň sedáku tvoří kombinace pružin bonell a faliste s kvalitní PUR pěnou. Tato kombinace zajistí komfortně pohodlné sezení. Sedací souprava je potažena oblíbenou kvalitní látkou Inari, a to v několika odstínech. V ceně sedací soupravy jsou 4 dekorační polštářky.


Tento žádaný výrobek Falco Sedací souprava Mexicana Inari 100 – LEVÁ máte možnost najít právě tady na našich stránkách umístěný v sekci rohové! Prozkoumejte unikátní produkty ze zmíněné kategorie v bezva akci. Značka Falco pro vás připravuje vysoce kvalitní výrobky. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce najdete více kousků od výrobce Falco. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně žádaný kus Falco Sedací souprava Mexicana Inari 100 - LEVÁ od výrobce se skvělou pověstí Falco k dostání v aktuální nabídce až neuvěřitelně levně! Nyní můžete mít za 28 769 Kč.