Falco Sedací souprava Mexicana Casablanka 210 – LEVÁ

Elegantní rohová sedací souprava Mexicana je rozkládací a má také praktický úložný prostor. Jednoduchým rozložením vznikne... více informací »
Falco Sedací souprava Mexicana Casablanka 210  - LEVÁ
Značka: Falco
32 575 Kč
DO OBCHODU »
Elegantní rohová sedací souprava Mexicana je rozkládací a má také praktický úložný prostor. Jednoduchým rozložením vznikne...

Elegantní rohová sedací souprava Mexicana je rozkládací a má také praktický úložný prostor. Jednoduchým rozložením vznikne dostatečně velké lůžko vhodné k příležitostnému spaní. Výplň sedáku tvoří kombinace pružin bonell a faliste s kvalitní PUR pěnou. Tato kombinace zajistí komfortně pohodlné sezení. Sedací souprava je potažena kvalitní látkou Casablanka. Tuto sedačku nabízíme v široké škále barev, takže doladí opravdu jakýkoliv interiér. Na své si přijdou milovníci tlumených i výrazných barev. V ceně sedací soupravy jsou 4 dekorační polštářky.


Super kousek je k dostání ještě tady u nás v populární rubrice rohové! Nyní najdete kvalitní produkty z naší sekce za extra cenu.

Tento kvalitní a levný produkt Falco Sedací souprava Mexicana Casablanka 210 - LEVÁ od společnosti s výborným jménem Falco jednoduše pořídíte tady a teď za skvělou cenu! Ceny od 32 575 Kč.