Falco Sedací souprava Lacom UNI Vardo 04

Sedací souprava Lacom výborně zapadne do moderního i klasického interiéru. Úvodní fotografie je pouze ilustrační. Sedací... více informací »
Falco Sedací souprava Lacom UNI Vardo 04
Značka: Falco
21 189 Kč
DO OBCHODU »
Sedací souprava Lacom výborně zapadne do moderního i klasického interiéru. Úvodní fotografie je pouze ilustrační. Sedací...

Sedací souprava Lacom výborně zapadne do moderního i klasického interiéru.
Úvodní fotografie je pouze ilustrační. Sedací souprava bude dodána v látce vyobrazené na fotografii č. 2.
Její velkou předností je pohodlí, praktičnost a univerzální použití. Tzn. že si ji můžete podle potřeby sestavit jako levou nebo pravou. Nemusíte přemýšlet do jakého rohu postavíte sedací soupravu, jednoduše ji podle potřeby přizpůsobíte.
Sedací souprava je rozkládací a může tak sloužit k občasnému přespání Vaší návštěvy. Samozřejmostí je i praktický úložný prostor, který můžete využít např. na lůžkoviny. Sedací souprava je potažena kvalitní látkou. Výplň sedáků tvoří kombinace pružin s kvalitní PUR pěnou, což zajišťuje velmi pohodlné sezení.
Součástí sedací soupravy jsou tři velké opěrné a tři malé dekorační polštáře. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Doplňující informace:

Hmotnost:
150 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
75/95 cm
Výška sedu:
45 cm

Výška područe:
60 cm
Šířka:
180 cm

Délka:
259 cm
Záruka:
2 roky

Rozkládací:
ANO
Plocha pro rozložení:
131×204 cm

Unikátní kousek Falco Sedací souprava Lacom UNI Vardo 04 můžete koupit bezstarostně tady u nás v oblíbené sekci rohové. Mrkněte na unikátní produkty ze zmíněné sekce za báječnou cenu! Tento vyjímečný výrobce Falco vám poskytuje velmi kvalitní výrobky. A to ještě není vše! To ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty od značky Falco. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě produkt Falco Sedací souprava Lacom UNI Vardo 04 od top výrobce Falco je k dostání tady teď právě v bezva akci. Právě teď za cenu 21 189 Kč.