Falco Sedací souprava Karel UNI – hnědá

Sedací souprava Karel 230x140 cm je univerzální, lze ji sestavit jako levou nebo pravou, což je výhoda při přestavování pokoje,... více informací »
Falco Sedací souprava Karel UNI - hnědá
Značka: Falco
14 750 Kč
DO OBCHODU »
Sedací souprava Karel 230x140 cm je univerzální, lze ji sestavit jako levou nebo pravou, což je výhoda při přestavování pokoje,...

Sedací souprava Karel 230×140 cm je univerzální, lze ji sestavit jako levou nebo pravou, což je výhoda při přestavování pokoje, nemusíte přemýšlet do jakého rohu postavíte sedací soupravu, jednoduše ji přizpůsobíte. Sedací souprava je rozkládací s úložným prostorem. Je potažena kvalitním úpletem hnědobéžové barvy v kombinaci s hnědou koženkou.
 

Kvalitní a žádaný kousek Falco Sedací souprava Karel UNI – hnědá máte možnost nakoupit aktuálně tady u nás v sekci rohové! Vyberte si podobné produkty z této populární rubriky za super peníze. Oblíbený dodavatel Falco pro své zákazníky poskytuje vysoce kvalitní sortiment U nás nabízíme více, mrkněte na další kvalitní produkty od dodavatele Falco. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní výrobek Falco Sedací souprava Karel UNI - hnědá od značky se zárukou kvality Falco lze sehnat na našich stránkách teď napořád výhodně. Akční ceny od 14 750 Kč.