Falco Sedací souprava Karel UNI 07 Inari 91/D511

Karel je moderní sedací souprava s nádechem elegance. Její předností je pohodlí, praktičnost a univerzální použití. Můžete si... více informací »
Falco Sedací souprava Karel UNI 07 Inari 91/D511
Značka: Falco
14 750 Kč
DO OBCHODU »
Karel je moderní sedací souprava s nádechem elegance. Její předností je pohodlí, praktičnost a univerzální použití. Můžete si...

Karel je moderní sedací souprava s nádechem elegance. Její předností je pohodlí, praktičnost a univerzální použití. Můžete si ji podle potřeby sestavit jako levou nebo pravou, což je výhoda při zařizování obývacího pokoje. Nemusíte přemýšlet do jakého rohu postavíte sedací soupravu, jednoduše ji podle potřeby přizpůsobíte. Pohodlí při sezení zajišťuje kombinace pružin bonell s kvalitní PUR pěnou a velké opěrné polštáře, které jsou odnímatelné, takže si je můžete přizpůsobit svým potřebám. Praktickou stránkou sedací soupravy je úložný prostor a možnost rozložení k občasnému přespání Vaší návštěvy. V ceně sedací soupravy jsou 4 velké opěrné polštáře a dva malé dekorační polštářky. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně. Sedací souprava bude dodána v potahové látce, která je vyobrazená na fotografii.


Tento velmi oblíbený výrobek Falco Sedací souprava Karel UNI 07 Inari 91/D511 je k dispozici již dnes u nás zařazený v sekci rohové. Vyhledejte si ještě ostatní produkty z této populární kategorie za skvělou cenu! To ale ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. U nás v nabídce najdete další prověřené produkty značky Falco. Najdete je níže na této stránce.

Tento kvalitní a žádaný kus Falco Sedací souprava Karel UNI 07 Inari 91/D511 od známého výrobce Falco máte možnost dostat zde teď právě pořád výhodně! Akční ceny již od 14 750 Kč.