Falco Sedací souprava Ibiza F+1+1 /olše

Sedací souprava Ibiza je stále velmi oblíbeným klasickým modelem sedací soupravy v provedení 3F+1+1. Je velmi pohodlná a zároveň... více informací »
Falco Sedací souprava Ibiza F+1+1 /olše
Značka: Falco
22 148 Kč
DO OBCHODU »
Sedací souprava Ibiza je stále velmi oblíbeným klasickým modelem sedací soupravy v provedení 3F+1+1. Je velmi pohodlná a zároveň...

Sedací souprava Ibiza je stále velmi oblíbeným klasickým modelem sedací soupravy v provedení 3F+1+1.
Je velmi pohodlná a zároveň praktická. Sedací souprava je rozkládací a samozřejmostí je i úložný prostor, který můžete využít např.na lůžkoviny. Jednoduchým rozkladem pomocí systému „klik klak“ vznikne lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy.
Sedací souprava je potažena kvalitní látkou, v kombinaci vzoru a jednobarevné látky.
Cena sedací soupravy je uvedena za rozkládací trojsed a dvě křesla. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti nepatrně lišit.
Rozměry křesla:v.90 cm, š.94 cm, hl.87 cm, hl.sedáku 50 cm, výška sedu 46 cmRozměry pohovky:v.90 cm, š.225 cm, hl.sedáku 53 cm, výška sedu 43 cm, plocha pro spaní 124×185 cm

Tento nejprodávanější produkt Falco Sedací souprava Ibiza F+1+1 /olše je k získání bez problémů tu na stránkách zařazený v kategorii sedací soupravy 3 1 1! Nyní můžete koupit podobné produkty ve zmiňované kategorii ve výhodné akci! Populární dodavatel Falco pro své zákazníky poskytuje kvalitní výrobky.

Výjimečný kousek Falco Sedací souprava Ibiza F+1+1 /olše od výrobce Falco seženete u nás právě extra se slevou. Ve skvělé akci za 22 148 Kč.