Falco Sedací souprava Ibiza F+1+1 /buk

Sedací souprava Ibiza je stále velmi oblíbeným klasickým modelem sedací soupravy v provedení 3F+1+1. Je velmi pohodlná a zároveň... více informací »
Falco Sedací souprava Ibiza F+1+1 /buk
Značka: Falco
22 148 Kč
DO OBCHODU »
Sedací souprava Ibiza je stále velmi oblíbeným klasickým modelem sedací soupravy v provedení 3F+1+1. Je velmi pohodlná a zároveň...

Sedací souprava Ibiza je stále velmi oblíbeným klasickým modelem sedací soupravy v provedení 3F+1+1.
Je velmi pohodlná a zároveň praktická. Sedací souprava je rozkládací a samozřejmostí je i úložný prostor, který můžete využít např.na lůžkoviny. Jednoduchým rozkladem pomocí systému „klik klak“ vznikne lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy.
Sedací souprava je potažena kvalitní látkou, v kombinaci vzoru a jednobarevné látky.
Cena sedací soupravy je uvedena za rozkládací trojsed a dvě křesla. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti nepatrně lišit.
Rozměry křesla:v.90 cm, š.94 cm, hl.87 cm, hl.sedáku 50 cm, výška sedu 46 cmRozměry pohovky:v.90 cm, š.225 cm, hl.sedáku 53 cm, výška sedu 43 cm, plocha pro spaní 124×185 cm
 


Unikátní produkt Falco Sedací souprava Ibiza F+1+1 /buk jde nakoupit bezprostředně tu v populární rubrice sedací soupravy 3 1 1. Najděte si skvělé kousky z této kategorie za super ceny! Známá značka Falco dlouhodobě dodává top výrobky. A to je teprve začátek. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce však také další zboží značky Falco. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Vynikající produkt Falco Sedací souprava Ibiza F+1+1 /buk od značky Falco jednoduše získáte tady teď právě opravdu levně! V akci za 22 148 Kč.