Falco Sedací souprava Funny L sv./EKO bílá

Elegantní rohová sedací souprava Funny je vhodná do každého interiéru. Umístit ji můžete ke stěně, nebo do prostoru. Sedací... více informací »
Falco Sedací souprava Funny L sv./EKO bílá
Značka: Falco
25 420 Kč
DO OBCHODU »
Elegantní rohová sedací souprava Funny je vhodná do každého interiéru. Umístit ji můžete ke stěně, nebo do prostoru. Sedací...

Elegantní rohová sedací souprava Funny je vhodná do každého interiéru. Umístit ji můžete ke stěně, nebo do prostoru. Sedací souprava je rozkládací a má také praktický úložný prostor. Jednoduchým rozložením vznikne dostatečně velké lůžko vhodné k příležitostnému spaní (plocha 140×220 cm). Výplň sedáku tvoří pružiny faliste s kvalitní PUR pěnou. Tato kombinace zajistí pohodlné sezení. Sedací souprava je potažena velmi oblíbenou kvalitní látkou Inari. Zajímavým prvkem je proužek v kontrastní barvě, lemující sedací soupravu i polštáře. Tuto sedačku nabízíme v několika barevných variantách. V ceně sedací soupravy jsou 3 velké opěrné polštáře. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.


Kvalitní výrobek Falco Sedací souprava Funny L lze zakoupit již dnes u nás ve známé kategorii rohové! Získejte akční produkty z této známé sekce za internetové ceny! Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty od dodavatele Falco. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější kousek Falco Sedací souprava Funny L sv./EKO bílá od společnosti Falco k dostání tady teď za výhodnou cenu! Výhodně za skvělou cenu 25 420 Kč.