Falco Sedací souprava Funny L /EKO červená

Elegantní rohová sedací souprava Funny je vhodná do každého interiéru. Umístit ji můžete ke stěně, nebo do prostoru. Sedací... více informací »
Falco Sedací souprava Funny L /EKO červená
Značka: Falco
28 160 Kč
DO OBCHODU »
Elegantní rohová sedací souprava Funny je vhodná do každého interiéru. Umístit ji můžete ke stěně, nebo do prostoru. Sedací...

Elegantní rohová sedací souprava Funny je vhodná do každého interiéru. Umístit ji můžete ke stěně, nebo do prostoru. Sedací souprava je rozkládací a má také praktický úložný prostor. Jednoduchým rozložením vznikne dostatečně velké lůžko vhodné k příležitostnému spaní (plocha 140×220 cm). Výplň sedáku tvoří pružiny faliste s kvalitní PUR pěnou. Tato kombinace zajistí pohodlné sezení. Sedací souprava je potažena velmi oblíbenou kvalitní látkou Inari. Zajímavým prvkem je proužek v kontrastní barvě, lemující sedací soupravu i polštáře. Tuto sedačku nabízíme v několika barevných variantách. V ceně sedací soupravy jsou 3 velké opěrné polštáře. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Velmi oblíbený produkt jde nakoupit rovněž na našem webu v populární rubrice rohové! Nyní můžete najít ostatní zboží ze zmíněné sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Věhlasný dodavatel Falco vám poskytuje velmi kvalitní zboží. Nové kousky každý den.

Unikátní kousek Falco Sedací souprava Funny L /EKO červená od výrobce Falco snadno můžete získat v naší aktuální nabídce v bezva akci. V současnosti pořídíte za cenu 28 160 Kč.