Falco Sedací souprava Frank U bílá

Sedací souprava konstruována do tvaru U se dobře hodí do velkých prostor kde krásně vynikne. Sklopením zadního opěráku vznikne... více informací »
Falco Sedací souprava Frank U bílá
Značka: Falco
13 700 Kč
DO OBCHODU »
Sedací souprava konstruována do tvaru U se dobře hodí do velkých prostor kde krásně vynikne. Sklopením zadního opěráku vznikne...

Sedací souprava konstruována do tvaru U se dobře hodí do velkých prostor kde krásně vynikne. Sklopením zadního opěráku vznikne lůžko k občasnému přespání o rozměru 110x270cm. Uvnitř sedací soupravy je úložný prostor. Je vyrobena z kvalitní PUR pěny, v sedácích jsou pružiny. Použité čalounění je kombinací bílé koženky a kvalitní potahé látky Baltic 96. Nohy jsou plastové. Polštáře jsou součástí sedací soupravy. Tuto soupravu nabízíme v několika barevných variantách čalounění viz Související.
Rozměry: – celkový rozměr 120x291x120 cm – hloubka sedu bez polštáře 70 cm – hloubka sedu k polštáři 50 cm – plocha po rozložení 110×270 cm – celková výška bez polštáře 71 cm

Hodně žádaný produkt Falco Sedací souprava Frank U bílá naleznete snadno na webu zařazený v sekci do tvaru u. Nyní najdete ostatní výrobky ve zmíněné sekci za outletovou cenu! To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás také další kvalitní zboží od značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Dodavatel Falco vás a vaše blízké obohatí o top produkty.

Tento levný výrobek Falco Sedací souprava Frank U bílá od známé společnosti Falco snadno seženete tady teď právě za super cenu. Nyní nakoupíte za 13 700 Kč.