Falco Sedací souprava Frank U

Sedací souprava konstruována do tvaru U se dobře hodí do velkých prostor kde krásně vynikne. Sklopením zadního opěráku vznikne... více informací »
Falco Sedací souprava Frank U
Značka: Falco
13 700 Kč
DO OBCHODU »
Sedací souprava konstruována do tvaru U se dobře hodí do velkých prostor kde krásně vynikne. Sklopením zadního opěráku vznikne...

Sedací souprava konstruována do tvaru U se dobře hodí do velkých prostor kde krásně vynikne. Sklopením zadního opěráku vznikne lůžko k občasnému přespání o rozměru 110x270cm. Uvnitř sedací soupravy je úložný prostor. Je vyrobena z kvalitní PUR pěny, v sedácích jsou pružiny. Použité čalounění je kombinací hnědé koženky a kvalitní potahé látky Berlin 03. Nohy jsou plastové. Polštáře jsou součástí sedací soupravy. Tuto soupravu nabízíme v několika barevných variantách čalounění viz Související.
Rozměry: – celkový rozměr 120x291x120 cm – hloubka sedu bez polštáře 70 cm – hloubka sedu k polštáři 50 cm – plocha po rozložení 110×270 cm – celková výška bez polštáře 71 cm

Kvalitní a žádaný kousek Falco Sedací souprava Frank můžete získat také tu na našem webu ve známé rubrice do tvaru u. Připravili jsme pro vás skvělé kusy z této populární sekce za super peníze!

Unikátní a žádaný produkt Falco Sedací souprava Frank U od značky se zárukou kvality Falco je dostupný aktuálně na webu napořád výhodně! Zrovna teď v akci za 13 700 Kč.