Falco Sedací souprava Frank DUO P Sawana 26/Karo 18

Úvodní fotografie je ilustrační. Sedací souprava bude dodána s oranžovými polštáři-viz.foto v doplňkových... více informací »
Falco Sedací souprava Frank DUO P Sawana 26/Karo 18
Značka: Falco
9 894 Kč
DO OBCHODU »
Úvodní fotografie je ilustrační. Sedací souprava bude dodána s oranžovými polštáři-viz.foto v doplňkových...

Úvodní fotografie je ilustrační. Sedací souprava bude dodána s oranžovými polštáři-viz.foto v doplňkových fotografiích.
Rohová sedací souprava Frank DUO je díky svým rozměrům vhodná do malých pokojů. Ideálně se hodí do garsonek, studentských pokojů, nebo do pokoje pro hosty.
Sedací souprava Frank DUO je velmi pohodlná a praktická. Pohodlí při sezení zajišťuje kombinace pružin s PUR pěnou a 3 velké opěrné polštáře, které jsou odnímatelné. Můžete si je při sezení přizpůsobit tak, aby se Vám sedělo příjemně.
Praktickou stránkou sedací soupravy je možnost rozložení pro příležitostné přespání Vaší návštěvy. Jednoduchým rozložením vznikne dostatečně velké lůžko. Samozřejmostí je i úložný prostor na lůžkoviny.
V ceně sedací soupravy jsou 3 velké a 2 malé polštářky, které jsou vyobrazené na úvodní fotografii. Detailní rozměry sedací soupravy najdete v doplňkových fotografiích.


Kvalitní a oblíbený produkt Falco Sedací souprava Frank DUO P můžete sehnat pohodlně tu na našem webu umístěný v kategorii rohové. Mrkněte na další produkty z této populární rubriky za báječnou cenu!

Tento neodolatelný kousek Falco Sedací souprava Frank DUO P Sawana 26/Karo 18 od populární značky Falco je k dostání aktuálně za parádní cenu! V akci za 9 894 Kč.