Falco Sedací souprava Frank DUO P Sawana 25/Karo 18

Rohová sedací souprava Frank DUO je díky svým rozměrům vhodná do malých pokojů. Ideálně se hodí do garsonek, studentských... více informací »
Falco Sedací souprava Frank DUO P Sawana 25/Karo 18
Značka: Falco
9 894 Kč
DO OBCHODU »
Rohová sedací souprava Frank DUO je díky svým rozměrům vhodná do malých pokojů. Ideálně se hodí do garsonek, studentských...

Rohová sedací souprava Frank DUO je díky svým rozměrům vhodná do malých pokojů. Ideálně se hodí do garsonek, studentských pokojů, nebo do pokoje pro hosty.
Tato sedací souprava je velmi pohodlná a praktická. Pohodlí při sezení zajišťuje kombinace pružin s PUR pěnou a 3 velké opěrné polštáře, které jsou odnímatelné. Můžete si je při sezení přizpůsobit tak, aby se Vám sedělo příjemně.
Praktickou stránkou sedací soupravy je možnost rozložení pro příležitostné přespání návštěvy. Jednoduchým rozložením vznikne dostatečně velké lůžko. Samozřejmostí je i úložný prostor na lůžkoviny.
V ceně sedací soupravy jsou 3 velké a 2 malé polštářky, které jsou vyobrazené na úvodní fotografii. Detailní rozměry sedací soupravy najdete v doplňkových fotografiích.


Unikátní a žádaný produkt máte možnost pořídit aktuálně u nás ve známé kategorii rohové. Máme pro vás ještě podobné produkty z této oblíbené rubriky za internetové ceny! Významný výrobce Falco má na skladě vynikající zboží Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Tento zlevněný produkt Falco Sedací souprava Frank DUO P Sawana 25/Karo 18 od společnosti s úžasnou pověstí Falco můžete koupit tady nyní opravdu výhodně! Nyní pořídíte jen za 9 894 Kč.