Falco Sedací souprava Frank DUO P Sawana 21/Karo 09

Rohová sedací souprava Frank DUO je díky svým rozměrům vhodná do malých pokojů. Ideálně se hodí do garsonek, studentských... více informací »
Falco Sedací souprava Frank DUO P Sawana 21/Karo 09
Značka: Falco
9 894 Kč
DO OBCHODU »
Rohová sedací souprava Frank DUO je díky svým rozměrům vhodná do malých pokojů. Ideálně se hodí do garsonek, studentských...

Rohová sedací souprava Frank DUO je díky svým rozměrům vhodná do malých pokojů. Ideálně se hodí do garsonek, studentských pokojů, nebo do pokoje pro hosty.
Tato sedací souprava je velmi pohodlná a praktická. Pohodlí při sezení zajišťuje kombinace pružin s PUR pěnou a 3 velké opěrné polštáře, které jsou odnímatelné. Můžete si je při sezení přizpůsobit tak, aby se Vám sedělo příjemně.
Praktickou stránkou sedací soupravy je možnost rozložení pro příležitostné přespání návštěvy. Jednoduchým rozložením vznikne dostatečně velké lůžko. Samozřejmostí je i úložný prostor na lůžkoviny.
V ceně sedací soupravy jsou 3 velké a 2 malé polštářky, které jsou vyobrazené na úvodní fotografii. Detailní rozměry sedací soupravy najdete v doplňkových fotografiích.


Zcela unikátní produkt Falco Sedací souprava Frank DUO P Sawana 21/Karo seženete ještě u nás v kategorii rohové! Nyní můžete najít další kousky z této populární kategorie za super cenu. Možná hledáte něco jiného, u nás nabízíme více! Máme v nabídce další skvělé produkty od dodavatele Falco. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený produkt Falco Sedací souprava Frank DUO P Sawana 21/Karo 09 od dodavatele se skvělou pověstí Falco lze získat právě teď za parádní cenu! Na našich stránkách za 9 894 Kč.