Falco Sedací souprava Frank DUO P Sawana 05/Karo 09

Rohová sedací souprava Frank DUO je díky svým rozměrům vhodná do malých pokojů. Ideálně se hodí do garsonek, studentských... více informací »
Falco Sedací souprava Frank DUO P Sawana 05/Karo 09
Značka: Falco
9 894 Kč
DO OBCHODU »
Rohová sedací souprava Frank DUO je díky svým rozměrům vhodná do malých pokojů. Ideálně se hodí do garsonek, studentských...

Rohová sedací souprava Frank DUO je díky svým rozměrům vhodná do malých pokojů. Ideálně se hodí do garsonek, studentských pokojů, nebo do pokoje pro hosty.
Tato sedací souprava je velmi pohodlná a praktická. Pohodlí při sezení zajišťuje kombinace pružin s PUR pěnou a 3 velké opěrné polštáře, které jsou odnímatelné. Můžete si je při sezení přizpůsobit tak, aby se Vám sedělo příjemně.
Praktickou stránkou sedací soupravy je možnost rozložení pro příležitostné přespání návštěvy. Jednoduchým rozložením vznikne dostatečně velké lůžko. Samozřejmostí je i úložný prostor na lůžkoviny.
V ceně sedací soupravy jsou 3 velké a 2 malé polštářky, které jsou vyobrazené na úvodní fotografii. Detailní rozměry sedací soupravy najdete v doplňkových fotografiích.


Vysoce kvalitní výrobek Falco Sedací souprava Frank DUO P Sawana máte možnost nakoupit již dnes tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci rohové! Nyní si můžete vybrat parádní produkty z této rubriky za skvělou cenu! U nás vám nabídneme víc, mrkněte také na další kvalitní kousky od dodavatele Falco. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený výrobek Falco Sedací souprava Frank DUO P Sawana 05/Karo 09 od spolehlivého výrobce Falco máte možnost pořídit již dnes za zcela nejnižší cenu! Ceny již od 9 894 Kč.