Falco Sedací souprava Frank DUO L Sawana 25/Karo 01

Rohová sedací souprava Frank DUO je díky svým rozměrům vhodná do malých pokojů. Ideálně se hodí do garsonek, studentských... více informací »
Falco Sedací souprava Frank DUO L Sawana 25/Karo 01
Značka: Falco
9 894 Kč
DO OBCHODU »
Rohová sedací souprava Frank DUO je díky svým rozměrům vhodná do malých pokojů. Ideálně se hodí do garsonek, studentských...

Rohová sedací souprava Frank DUO je díky svým rozměrům vhodná do malých pokojů. Ideálně se hodí do garsonek, studentských pokojů, nebo do pokoje pro hosty.
Tato sedací souprava je velmi pohodlná a praktická. Pohodlí při sezení zajišťuje kombinace pružin s PUR pěnou a 3 velké opěrné polštáře, které jsou odnímatelné. Můžete si je při sezení přizpůsobit tak, aby se Vám sedělo příjemně.
Praktickou stránkou sedací soupravy je možnost rozložení pro příležitostné přespání návštěvy. Jednoduchým rozložením vznikne dostatečně velké lůžko. Samozřejmostí je i úložný prostor na lůžkoviny.
V ceně sedací soupravy jsou 3 velké a 2 malé polštářky, které jsou vyobrazené na úvodní fotografii. Detailní rozměry sedací soupravy najdete v doplňkových fotografiích.

Zajímavý produkt lze pořídit bez problémů tu na našem webu ve známé sekci rohové! Nyní najdete ještě jiné výrobky ve zmíněné rubrice za akční cenu!

Tento exkluzivní produkt Falco Sedací souprava Frank DUO L Sawana 25/Karo 01 od přední společnosti Falco pohodlně získáte u nás nyní za výborné peníze. Nabídka od 9 894 Kč.