Falco Sedací souprava Digi P Inari 23

Rohová sedací souprava Digi je vyrobena v jednoduché linii s nádechem retro stylu. Je vhodná do každého interiéru a stane se... více informací »
Falco Sedací souprava Digi P Inari 23
Značka: Falco
27 704 Kč
DO OBCHODU »
Rohová sedací souprava Digi je vyrobena v jednoduché linii s nádechem retro stylu. Je vhodná do každého interiéru a stane se...

Rohová sedací souprava Digi je vyrobena v jednoduché linii s nádechem retro stylu. Je vhodná do každého interiéru a stane se příjemným centrem odpočinku při setkání s rodinou nebo přáteli.
Sedáky jsou vyplněny kombinací pružin a PUR pěny. Díky tomu je sedací souprava velice pohodlná. Samozřejmostí je možnost rozložení pro příležitostné přespání návštěvy a úložný prostor např. na lůžkoviny.
Retro nádech zdůrazňují knoflíky na opěradle, které jsou v kontrastní barvě a krásně tak vyniknou.  
V ceně sedací soupravy jsou dva vzorované polštářky, které jsou vyobrazené na fotografii. Ostatní vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.


Žádaný výrobek Falco Sedací souprava Digi P lze nakoupit právě zde na našem webu zařazený v kategorii rohové. Nyní koupíte skvělé výrobky ze zmíněné rubriky za báječnou cenu.

Tento výjimečný kousek Falco Sedací souprava Digi P Inari 23 od známého předního výrobce Falco lze získat zrovna dneska až neuvěřitelně levně! Za bezkonkureční cenu 27 704 Kč.