Falco Sedací souprava Digi L Inari 91

Rohová sedací souprava Digi je vyrobena v jednoduché linii s nádechem retro stylu. Je vhodná do každého interiéru a stane se... více informací »
Falco Sedací souprava Digi L Inari 91
Značka: Falco
27 704 Kč
DO OBCHODU »
Rohová sedací souprava Digi je vyrobena v jednoduché linii s nádechem retro stylu. Je vhodná do každého interiéru a stane se...

Rohová sedací souprava Digi je vyrobena v jednoduché linii s nádechem retro stylu. Je vhodná do každého interiéru a stane se příjemným centrem odpočinku při setkání s rodinou nebo přáteli.
Sedáky jsou vyplněny kombinací pružin a PUR pěny. Díky tomu je sedací souprava velice pohodlná. Samozřejmostí je možnost rozložení pro příležitostné přespání návštěvy a úložný prostor např. na lůžkoviny.
Retro nádech zdůrazňují knoflíky na opěradle, které jsou v kontrastní barvě a krásně tak vyniknou.  
V ceně sedací soupravy jsou dva vzorované polštářky, které jsou vyobrazené na fotografii. Ostatní vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Povedený produkt Falco Sedací souprava Digi získáte rovnou tady na webu v kategorii rohové. Nyní můžete koupit parádní kousky ze zmíněné kategorie ve slevě.

Povedený produkt Falco Sedací souprava Digi L Inari 91 originál od značky Falco je dostupný tady teď právě trvale výhodně. Teď v akci 27 704 Kč.