Falco Sedací souprava Digi L Inari 27

Rohová sedací souprava Digi je vyrobena v jednoduché linii s nádechem retro stylu. Je vhodná do každého interiéru a stane se... více informací »
Falco Sedací souprava Digi L Inari 27
Značka: Falco
27 704 Kč
DO OBCHODU »
Rohová sedací souprava Digi je vyrobena v jednoduché linii s nádechem retro stylu. Je vhodná do každého interiéru a stane se...

Rohová sedací souprava Digi je vyrobena v jednoduché linii s nádechem retro stylu. Je vhodná do každého interiéru a stane se příjemným centrem odpočinku při setkání s rodinou nebo přáteli.
Sedáky jsou vyplněny kombinací pružin a PUR pěny. Díky tomu je sedací souprava velice pohodlná. Samozřejmostí je možnost rozložení pro příležitostné přespání návštěvy a úložný prostor např. na lůžkoviny.
Retro nádech zdůrazňují knoflíky na opěradle, které jsou v kontrastní barvě a krásně tak vyniknou.  
V ceně sedací soupravy jsou dva vzorované polštářky, které jsou vyobrazené na fotografii. Ostatní vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Tento skvělý produkt Falco Sedací souprava Digi dostanete bezprostředně tady u nás v kategorii rohové! Nyní můžete najít ještě jiné výrobky z této známé rubriky za mimořádně nízkou cenu. Oblíbená značka Falco prodává velmi kvalitní sortiment.

Tento zlevněný produkt Falco Sedací souprava Digi L Inari 27 od výrobce s dlouholetou historií Falco lze pořídit zde nyní výhodně! Produkt koupíte teď u nás za 27 704 Kč.