Falco Sedací souprava Digi L Inari 100

Rohová sedací souprava Digi je vyrobena v jednoduché linii s nádechem retro stylu. Je vhodná do každého interiéru a stane se... více informací »
Falco Sedací souprava Digi L Inari 100
Značka: Falco
27 704 Kč
DO OBCHODU »
Rohová sedací souprava Digi je vyrobena v jednoduché linii s nádechem retro stylu. Je vhodná do každého interiéru a stane se...

Rohová sedací souprava Digi je vyrobena v jednoduché linii s nádechem retro stylu. Je vhodná do každého interiéru a stane se příjemným centrem odpočinku při setkání s rodinou nebo přáteli.
Sedáky jsou vyplněny kombinací pružin a PUR pěny. Díky tomu je sedací souprava velice pohodlná. Samozřejmostí je možnost rozložení pro příležitostné přespání návštěvy a úložný prostor např. na lůžkoviny.
Retro nádech zdůrazňují knoflíky na opěradle, které jsou v kontrastní barvě a krásně tak vyniknou.  
V ceně sedací soupravy jsou dva vzorované polštářky, které jsou vyobrazené na fotografii. Ostatní vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Unikátní produkt je k sehnání bez problémů na našich stránkách v kategorii rohové! Máme pro vás podobné produkty z naší rubriky snadno online. Dodavatel Falco dlouhodobě vyrábí prvotřídní sortiment Vždyť to vidíte sami.

Zlevněný produkt Falco Sedací souprava Digi L Inari 100 od značky Falco máte možnost koupit u nás trvale výhodně! Levně za cenu 27 704 Kč.