Falco Sedací souprava Darla U Inari 100/Soft 17

Sedací souprava Darla osloví každého, kdo preferuje moderní jednoduchou eleganci a zároveň pohodlí a praktičnost. Tato sedací... více informací »
Falco Sedací souprava Darla U Inari 100/Soft 17
Značka: Falco
41 099 Kč
DO OBCHODU »
Sedací souprava Darla osloví každého, kdo preferuje moderní jednoduchou eleganci a zároveň pohodlí a praktičnost. Tato sedací...

Sedací souprava Darla osloví každého, kdo preferuje moderní jednoduchou eleganci a zároveň pohodlí a praktičnost.
Tato sedací souprava je rozkládací a má 2 praktické úložné prostory. Výplň sedáků tvoří kombinace pružin faliste s kvalitní PUR pěnou. Jednoduchým rozkladem vznikne lůžko vhodné k příležitostnému přespání Vaší návštěvy. Sedací souprava je potažena kvalitní potahovou látkou v kombinaci s EKO kůží.
V ceně sedací soupravy jsou 2 malé dekorační polštářky. Ostatní vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Doplňující informace: 

Hmotnost:
250 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
80 cm
Výška sedu:
42 cm

Výška opěráku:
35 cm
Šířka:
340 cm

Délka:
220 cm
Hloubka sedu:
58 cm

Záruka:
2 roky
Rozkládací:
ANO

Plocha pro rozložení:
130×270 cm
 

Kvalitní a velmi žádaný kus Falco Sedací souprava Darla U Inari jde získat bezstarostně tu na webu zařazený v kategorii do tvaru u. Nyní si můžete vybrat akční produkty ze zmíněné sekce za zcela nejnižší cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Falco dlouhodobě poskytuje skvělé produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Tento akční produkt Falco Sedací souprava Darla U Inari 100/Soft 17 od známého dodavatele Falco lze koupit právě dnes v akci. Výhodně za cenu 41 099 Kč.