Falco Sedací souprava Costa P tm.šedá/sv.

Rohová sedací souprava Costa se stane krásným a pohodlným doplňkem Vašeho obývacího pokoje. Je velmi pohodlná a... více informací »
Falco Sedací souprava Costa P tm.šedá/sv.
Značka: Falco
20 093 Kč
DO OBCHODU »
Rohová sedací souprava Costa se stane krásným a pohodlným doplňkem Vašeho obývacího pokoje. Je velmi pohodlná a...

Rohová sedací souprava Costa se stane krásným a pohodlným doplňkem Vašeho obývacího pokoje. Je velmi pohodlná a praktická.
Pohodlí při sezení zajišťuje kombinace vlnovitých pružin s pružinami bonel a kvalitní PUR pěnou. Praktickou stránkou sedací soupravy je možnost rozložení pro příležitostné přespání Vaší návštěvy. Jednoduchým rozložením vznikne dostatečně velké lůžko. Samozřejmostí je i úložný prostor na lůžkoviny.
V ceně sedací soupravy jsou 3 velké opěrné polštáře a 2 malé dekorační polštářky, které jsou vyobrazené na fotografii. 
Úvodní fotografie je ilustrační. V doplňkových fotografiích jsou vyobrazeny vzorky látek, ve kterých bude sedací souprava dodána.
Doplňující informace

Hmotnost:
130 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
82 cm
Výška sedu:
43 cm

Výška opěráku:
41 cm
Šířka:
157 cm

Délka:
235 cm
Záruka:
2 roky

Rozkládací:
ANO
Plocha pro rozložení:
143×200 cm


Tento kvalitní produkt Falco Sedací souprava Costa P tm.šedá/sv. máte možnost nakoupit bez obtíží tu ve známé kategorii rohové! Nyní koupíte ještě jiné produkty z této populární rubriky ve slevě.

Tento kvalitní produkt Falco Sedací souprava Costa P tm.šedá/sv. od známé společnosti Falco jde sehnat tady nyní za super peníze. Cena již od 20 093 Kč.