Falco Sedací souprava Costa P /šedá

Rohová sedací souprava Costa se stane krásným a pohodlným doplňkem Vašeho obývacího pokoje. Je velmi pohodlná a... více informací »
Falco Sedací souprava Costa P /šedá
Značka: Falco
20 093 Kč
DO OBCHODU »
Rohová sedací souprava Costa se stane krásným a pohodlným doplňkem Vašeho obývacího pokoje. Je velmi pohodlná a...

Rohová sedací souprava Costa se stane krásným a pohodlným doplňkem Vašeho obývacího pokoje. Je velmi pohodlná a praktická.
Pohodlí při sezení zajišťuje kombinace vlnovitých pružin s pružinami bonel a kvalitní PUR pěnou. Praktickou stránkou sedací soupravy je možnost rozložení pro příležitostné přespání Vaší návštěvy. Jednoduchým rozložením vznikne dostatečně velké lůžko. Samozřejmostí je i úložný prostor na lůžkoviny.
V ceně sedací soupravy jsou 3 velké opěrné polštáře a 2 malé dekorační polštářky, které jsou vyobrazené na fotografii. 
Úvodní fotografie je ilustrační. V doplňkových fotografiích jsou vyobrazeny vzorky látek, ve kterých bude sedací souprava dodána.
Doplňující informace

Hmotnost:
130 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
82 cm
Výška sedu:
43 cm

Výška opěráku:
41 cm
Šířka:
157 cm

Délka:
235 cm
Záruka:
2 roky

Rozkládací:
ANO
Plocha pro rozložení:
143×200 cm

Povedený kousek je k získání bez obtíží tady u nás ve známé rubrice rohové. Nyní si můžete pořídit jiné kusy ve zmiňované sekci za výhodné peníze. Přední výrobce Falco vám může poskytnout kvalitní výrobky. Udělejte si radost! Náš sortiment je široký, podívejte se taky na více skvělých kousků značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento výjimečný kus Falco Sedací souprava Costa P /šedá od populární značky Falco jednoduše seženete momentálně za outletovou cenu. V současnosti za 20 093 Kč.