Falco Sedací souprava Cabot UNI

Úvodní fotografie je ilustrační. Sedací souprava bude dodána v potahové látce, která je vyobrazena na vzorku v doplňkových... více informací »
Falco Sedací souprava Cabot UNI
Značka: Falco
24 705 Kč
DO OBCHODU »
Úvodní fotografie je ilustrační. Sedací souprava bude dodána v potahové látce, která je vyobrazena na vzorku v doplňkových...

Úvodní fotografie je ilustrační. Sedací souprava bude dodána v potahové látce, která je vyobrazena na vzorku v doplňkových fotografiích.
Sedací souprava Cabot je vyrobená v nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru. Je velmi pohodlná a zároveň praktická.
Sedací souprava nabízí pohodlí při odpočinku nebo posezení s rodinou či přáteli. Pro ještě větší pohodlí je sedací souprava vybavena polohovacími opěrkami. Velkou předností sedací soupravy Cabot je univerzální použití. Tzn. že si ji můžete podle potřeby sestavit jako levou nebo pravou. Jednoduše si ji podle potřeby přizpůsobíte.
Výplň sedáku tvoří vlnovité pružiny v kombinaci s kvalitní PUR pěnou. Praktickou stránku sedací soupravy zajišťuje možnost rozložení k občasnému přespání návštěvy a samozřejmostí je i úložný prostor na přikrývky.
Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Doplňující informace:

Hmotnost:
140 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
75-102 cm
Výška sedu:
44 cm

Šířka:
255 cm
Délka:
158 cm

Záruka:
2 roky
Rozkládací:
ANO

Plocha pro rozložení:
123×203 cm

Kvalitní a velmi žádaný kousek Falco Sedací souprava Cabot UNI máte možnost pořídit rovněž tu na stránkách umístěný v kategorii rohové! Nyní můžete koupit vyjímečné produkty ve zmiňované rubrice za akční cenu. Oblíbený výrobce Falco vám může nabídnout vysoce kvalitní výrobky. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás další vybrané produkty od dodavatele Falco. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající produkt Falco Sedací souprava Cabot UNI od skvělého výrobce Falco jde pořídit tady opravdu výhodně. Aktuálně stojí u nás 24 705 Kč.