Falco Sedací souprava Cabot UNI

Sedací souprava Cabot je vyrobená v nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru. Je velmi pohodlná a zároveň... více informací »
Falco Sedací souprava Cabot UNI
Značka: Falco
24 705 Kč
DO OBCHODU »
Sedací souprava Cabot je vyrobená v nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru. Je velmi pohodlná a zároveň...

Sedací souprava Cabot je vyrobená v nadčasovém designu, který se hodí do každého interiéru. Je velmi pohodlná a zároveň praktická.
Sedací souprava nabízí pohodlí při odpočinku nebo posezení s rodinou či přáteli. Pro ještě větší pohodlí je sedací souprava vybavena polohovacími opěrkami. Velkou předností sedací soupravy Cabot je univerzální použití. Tzn. že si ji můžete podle potřeby sestavit jako levou nebo pravou. Jednoduše si ji podle potřeby přizpůsobíte.
Výplň sedáku tvoří vlnovité pružiny v kombinaci s kvalitní PUR pěnou. Praktickou stránku sedací soupravy zajišťuje možnost rozložení k občasnému přespání návštěvy a samozřejmostí je i úložný prostor na přikrývky.
Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Doplňující informace:

Hmotnost:
140 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
75-102 cm
Výška sedu:
44 cm

Šířka:
255 cm
Délka:
158 cm

Záruka:
2 roky
Rozkládací:
ANO

Plocha pro rozložení:
123×203 cm

Tento oblíbený produkt Falco Sedací souprava Cabot UNI jde sehnat právě zde tu na našich stránkách v populární kategorii rohové! Nyní si můžete koupit oblíbené produkty z této oblíbené rubriky za parádní cenu. Tato značka Falco pro své zákazníky prodává prvotřídní zboží. Udělejte radost sami sobě.

Vysoce kvalitní produkt Falco Sedací souprava Cabot UNI s pečetí kvality od značky Falco můžete pořídit právě dnes za výborné peníze. Cenově vychází na 24 705 Kč.